Saturday, January 24, 2015

35.La donna cannone


The next La donna cannone: “A whale”. The woman says: “My husband is kidding on me when I'm exercising. 'Look such a whale! Shall we find a new mummy?” - He says to our daughter.

Kolejna La donna cannone: “Wieloryb.”. Kobieta mówi: “Mąż żartuje ze mnie, gdy ćwiczę. 'Patrz, jaki wieloryb! Znajdziemy nową mamę?” - mówi do córki.7 comments:

 1. Hehe, to się zdziwi, jak po tych wygibasach, mama znajdzie nowego tatę


  faceci bywają okrutni

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie znajdzie, kocha go łobuza:) kiss

   Delete
  2. no tak, miłość jest ślepa. Ojciec uczy syna braku szacunku do kobiet, oby młody się obronił i nie przejął cech ojca. Twoje obrazki i teksty powinny wisieć w publicznych miejscach...

   Delete
  3. Dziękuję Małgosiu kochana jesteś. Tak naprawdę myślę że każdy powinien swego chłopa sam uczyć kultury: gdyby ten gość za tekst o wielorybie oberwał po pysku, na drugi raz by się zastanowił, co mówi. Un abraccio:)

   Delete
  4. Niestety uległość niektórych kobiet wobec mężczyzn, jest porażająca :( takie rysunki z obyczajowymi chmurkami mogłyby im pomóc zrozumieć, że jednak nie ma na to przyzwolenia i takie odzywki nie są normą społeczną. Niestey w niektórych środowiskach jest takie przeświadczenie, że mężczyźnie wolno wszustko, a kobieta jest nikim.

   Delete
  5. To prawda często ci dranie nas w kompleks winy wpędzają - chcą pięcioro dzieci a potem cię klepią z ironią po grubym brzuchu. Sarah Blaffer Hrdy im trzeba i tyle:)

   Delete