Tuesday, June 21, 2016

3.La donna&Photoshop

Who is it?” - My husband asked looking at one of my drawings. „The faces look always the same!”. But I believe that anyone can learn. As you think, so shall you become, Bruce Lee used to see. Besides, also I can make a hit sometimes. One of "bad illustrations" in szortal na wynos, along with my short-story (page 19).


Kto to jest?” - zapytał ostatnio mąż. „Twarze wyglądają zawsze tak samo!” Ale ja wierzę, że każdy się może nauczyć. Stajesz się tym, co myślisz, mawiał Bruce Lee. Poza tym, mi też czasem coś się uda. Jedna z "paskudnych ilustracji" szortalu na wynos, razem z moim opowiadaniem.

4 comments:

 1. To o czym myślisz, tym się stajesz - to buddyjska mądrość i pewnie Lee to własnie miał na myśli, powtarzając: Stajesz się tym, o czym myślisz. Gratuluję :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Znalazłam, dla Ciebie :)

   To o czym myślisz, tym się stajesz.
   To co czujesz, to przyciągasz.
   To co sobie wyobrażasz, to tworzysz.
   ~ Buddha

   Delete
  2. Dziękuję:) Masz rację z tą starą buddyjską mądrością. Niesamowite jest, że najnowsze badania np. mózgu tę prawdę odkrywają.

   Delete
 2. Boski cytat, dziękuję Małgosiu! "To co sobie wyobrażasz, to tworzysz" - czy to nie piękne? Ludzie małej wiary, oto czym jesteśmy!

  ReplyDelete